Bowling czyli sport i integracja

W ramach zajęć świetlicy środowiskowej uczniowie naszej szkoły w przeddzień świąt bożonarodzeniowych mogli skorzystać z najpopularniejszej odmiany gry w kręgle. Dziewczęta i chłopcy w różnym wieku bardzo zaangażowali się w tą aktywność fizyczną. Niektórzy pierwszy raz zetknęli się z tą odmianą kręgli. Bowling, bo o nim mowa, polega na tym, że zbija się dziesięć kręgli ustawionych w trójkąt kulą z trzema dziurkami na palce. Gra składa się z dziesięciu rund, a każda - z dwóch rzutów na każdego gracza. Uczniowie rywalizowali na dwóch torach, osiągając dobre wyniki. W międzyczasie zamówiliśmy pyszne jedzenie. Wycieczka na bowling okazała się idealnym wyborem na wspólne spędzenie czasu. Uczniowie dobrze się bawili i potwierdzają, że tu jeszcze wrócą.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2023/2024 2023_2024 Bowling czyli sport i integracja