Nasza szkoła w roli ambasadora

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała tytuł ambasadora programu „Misja Kieszonkowe". Jest to dowód naszego zaangażowania w przekazywanie uczniom wartościowej wiedzy z zakresu finansów.

Od trzech lat nasza szkoła uczestniczy w akcji BNP PARIBAS „Misja Kieszonkowe", w bieżącym roku otrzymaliśmy tytuł Ambasadora programu „Misja Kieszonkowe", z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Materiały programowe są dopasowane do dwóch grup wiekowych: klas 1-3 oraz 4-6. Rozwijają samodzielne i krytyczne myślenie dotyczące finansów. Bogata oferta scenariuszy zajęć i propozycje gier wpisują się w obowiązującą podstawę programową i zostały przygotowane przez doświadczonych metodyków. Celem głównym programu jest podniesienie świadomości finansowej uczniów, aby jako dzieci mogły bezpiecznie, rozsądnie i odpowiedzialnie zarządzać swoim budżetem- w ich języku zwanym 'kieszonkowym'.

Zachęcamy wszystkich Nauczycieli oraz Rodziców do skorzystania z materiałów dostępnych na stronie www.misjakieszonkowe.pl i budowania wśród dzieci cennych nawyków i samodzielności finansowej.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2023/2024 2023_2024 Nasza szkoła w roli ambasadora