GRAMY Z WOŚP

Od 32 lat styczeń - każdego roku - kojarzy nam się z finałem WOŚP. Nasi uczniowie czynnie włączają się w zbiórkę pieniędzy jako wolontariusze, ale nie tylko. Corocznie uświetniają finał WOŚP- wcześniej w GOK-u, a teraz w CKiB w Piaskach - swoimi występami. Nie inaczej było także 28 stycznia.

Klasa 2c (na plakacie Józek Jakuszek i przyjaciele z 2c) na długo przed 15.00 była gotowa, aby zaprezentować piosenki, wiersze i taniec. Rodzice z dumą oglądali swe pociechy! Józek, jak zwykle pięknie, przygrywał na keyboardzie. Swój występ zakończył „Balladą dla Adeliny", czym wzruszył słuchaczy. Lena Andrzejczak przepięknie wykonała utwór Skaldów „Wierniejsza od marzenia", a Amelia Kwita przebój Sanah „Nic dwa razy". Solistki zebrały gromkie brawa od publiczności.

Tuż przed występem odbyła się licytacja piłki z autografem Katarzyny Nowak- naszej absolwentki - piłkarki. Uczniowie klasy 2c przekazali piłkę na licytację na ręce dyrektora CKiB. Ku wielkiej radości ofiarodawców piłka „zeszła" za niebagatelną kwotę 500zł. Bardzo dziękujemy!

Jesteśmy dumni, że kolejny raz mogliśmy wesprzeć zbiórkę i uczestniczyć w finale WOŚP.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2023/2024 2023_2024 GRAMY Z WOŚP