Szkolny konkurs plastyczny SKO "Moja karta płatnicza" rozstrzygnięty!

W dniu 9 lutego 2024 roku nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu SKO ,,Moja karta płatnicza". Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu karty płatniczej używanej przy płatnościach w sklepach bądź przy wypłacaniu pieniędzy z bankomatu. Konkurs przeznaczony był dla chętnych członków SKO z klas I-III. Wzięło w nim udział 14. uczniów. Wszystkie prace były wykonane poprawnie, a każdy z uczniów wykazał się dużą pomysłowością i kreatywnością.

Miejsce pierwsze zajęła Karolina Lewandowska z klasy 2b, miejsce drugie – Zuzanna Schonfelder z klasy 1c, III miejsce trzecie – Zofia Zbiorczyk z klasy 1a. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy, które wręczyła uczestnikom pani wicedyrektor Anna Gałczyńska.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2023/2024 2023_2024 Szkolny konkurs plastyczny SKO "Moja karta płatnicza" rozstrzygnięty!