Konkurs Języków Obcych

19 marca w ZSZ w Gostyniu odbył się VIII Powiatowy Konkurs Języków Obcych pod patronatem starosty gostyńskiego. Rywalizowali ze sobą uczniowie ze szkół podstawowych i średnich. Wśród nich nie mogło zabraknąć również naszych przedstawicieli. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Gałczyński, Natalia Niedźwiecka i Amelia Jędryczka w kategorii języka angielskiego. Natasza Adamska, Franciszek Lewek i Antoni Pikulski zmagali się z językiem niemieckim. Wszyscy zmierzyli się z testem leksykalno- gramatycznym. Musieli wykazać się znajomością słownictwa, gramatyki oraz wiedzą o krajach danego obszaru językowego. Natasza Adamska zajęła 2 miejsce w konkursie z j. niemieckiego w kategorii szkół podstawowych. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Ostatnie zdjęcie udostępnione przez portal HaloGostyn.pl

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2023/2024 2023_2024 Konkurs Języków Obcych