Font Size

Cpanel

Zmagania młodych lekkoatletek

7 maja 2024r. w Żytowiecku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła wysokie trzecie miejsce.
Każda z uczennic startowała w 4 konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600m. Uzyskane wyniki przeliczane były na punkty wg. lekkoatletycznych tabel punktowych.
W skład reprezentacji weszły: Oliwia Karkos, Zofia Madej, Kornelia Mikołajczak, Izabela Wojtkowiak, Wiktoria Kubiak, Julia Dominiak, Julia Ciemniak.

Kornelia Mikołajczak w biegu na dystansie 60m zajęła 3 miejsce. Wynik ten dał jej prawo startu indywidualnego w Mistrzostwach Rejonu w Czwórboju, który odbył się 13 maja w Gostyniu. Kornelia ponownie wystartowała w 4 konkurencjach, ostatecznie zajęła 22 miejsce na 43 startujące zawodniczki.
Bardzo serdecznie gratulujemy naszym dziewczętom wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.