Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Nowe miejsce w Miasteczku”

W maju członkowie SKO z naszej szkoły wzięli udział w kolejnym już Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Nowe miejsce w Miasteczku", zorganizowanym przez SGB Bank Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu. Celem konkursu było zaprojektowanie wolnej przestrzeni w grze "Tajemnica Miasteczka", pokazującej jak funkcjonują Banki Spółdzielcze SGB. Zagospodarowane NOWE miejsce zostanie wykorzystane w dalszych etapach gry pod w/w nazwą. Do udziału w dwuetapowym konkursie "Nowe miejsce w Miasteczku" przystąpiło 10 uczniów z klas I-III edukacji wczesnoszkolnej. Z I etapu szkolnego wyłoniono trzy prace, które przekazano do udziału w II ogólnopolskim etapie. Uczestnicy I etapu: Gabriela Pakuła 1a, Mikołaj Zalewski 1b, Wojciech Kin 1c, Bartosz Radziszewski 1c, Aleksander Moczarski 1c, Marcelina Dąbrowska 1c, Zuzanna Schonfelder 1c, Oliwia Sobkowiak 2b, Julia Worwa 2b, Maja Kasperczak 2c.
Do II etapu zakwalifikowali się: Gabriela Pakuła 1a, Zuzanna Schonfelder 1c i Maja Kasperczak 2c.
Pozostaje nam czekać na rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu, które nastąpi 21 czerwca 2024r. Powodzenia!

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2023/2024 2023_2024 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Nowe miejsce w Miasteczku”