Mistrzostwa Rejonu w Trójboju Lekkoatletycznym

4 czerwca na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu odbyły się Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny. Drużyna dziewcząt w składzie: Anna Konieczna, Hanna Konieczna, Anastazja Szperlik, Gabriela Skrzypczak, Zofia Przybył i drużyna chłopców w składzie: Mikołaj Andrzejczak, Filip Gubański, Aleksander Nawrocik, Wojciech Ratajczak, Szymon Włodarczyk. Każdy z uczestników musiał wykonać skok w dal, rzut piłeczką palantową i pokonać dystans 60 metrów. W klasyfikacji drużynowej dziewczęta zajęły 6 miejsce na 10 startujących zespołów, z kolei chłopcy miejsce 8 na 11 zespołów. Indywidualnie sukces odniosła Hanna Konieczna w skoku w dal, zajmując 3 miejsce spośród wszystkich startujących dziewcząt, jednocześnie ustanowiła swój rekord życiowy, który wynosi 4m 15cm. Wszystkim lekkoatletom gratulujemy.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2023/2024 2023_2024 Mistrzostwa Rejonu w Trójboju Lekkoatletycznym