Font Size

Cpanel

Pierwszy start Karateków UKS Shodan Piaski w 2019 roku

02.03.2019 karatecy trenujący w UKS Shodan Piaski wystartowali w XXV Jubileuszowym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Środzie Wielkopolskiej. Do zmagań przystąpiło ponad 330 zawodników z 30 klubów od Bielska Białej przez Dolny Śląsk i Opolszczyznę po Łódź oraz o całej Wielkopolski. Był to bardzo wymagający turniej, w którym nasze uczennice – Natasza Adamska i Zuzanna Szymańska miały aż po 32 przeciwniczki w konkurencji.
Shodaniacy z Piasków dali radę i wrócili z tak poważnych zawodów z medalami. Formuła Karate Olimpijskiego WKF gromadzi na swych zawodach bardzo wielu dobrych zawodników, do których zaczęli zaliczać się nasi karatecy. Choć jeszcze dużo pracy i treningów przed nimi, wiedzą, ze warto, bo dotychczasowy trud i praca na treningach przynoszą efekty i radość. Nasz dorobek medalowy to 2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe medale na szóstkę startujących.
Świetną postawę pokazały nasze drużyny, walcząc w kata 8-9 lat. Natasza Adamska i Zuzanna Szymańska, wraz z koleżanką Martą, po pokonaniu 3 drużyn w finale wywalczyły srebro. To nie przypadek ale dziewczyny naprawdę świetnie walczyły i pokazały klasę małych sportowców.
Na koniec turnieju Sensei/ trener Jarosław Adamski wygrał kata indywidualne Masters.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home O szkole Osiągnięcia 2018/2019 Pierwszy start Karateków UKS Shodan Piaski w 2019 roku