Font Size

Cpanel

Wyśpiewane GRAND PRIX

W poniedziałek 11 marca 2019 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu miał miejsce XVII Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów szkół podstawowych i 3 klas gimnazjum oraz dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Naszą szkołę reprezentowała Nikola Kordus z kl. VIIIc i Zofia Andrzejczak z kl. VIa. Dziewczyny przygotowane piosenki zaprezentowały na bardzo wysokim poziomie.
Wielki sukces odniosła Zofia Andrzejczak, która wykonaniem utworu „Part of your world" z filmu pt. „Mała Syrenka" zachwyciła publiczność oraz jury i zdobyła Grand Prix - nagrodę główną festiwalu. Gratulujemy!


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home O szkole Osiągnięcia 2018/2019 Wyśpiewane GRAND PRIX