Podsumowanie działalności Szkolnej Kasy Oszczędności w r. szkol. 2021/2022

15 czerwca w auli naszej szkoły odbył się apel dotyczący podsumowania działalności Szkolnej Kasy Oszczędności dla uczniów klas I-III w roku szkolnym 2021/2022. Wszystkie dzieci, które SYSTEMATYCZNIE, raz w miesiącu, dokonywały wpłat na swoje konto, zostały nagrodzone i otrzymały drobne upominki (skarbonki, piłki, kredy podwórkowe, miniaturki aut) ufundowane przez Powiatowy Bank Spółdzielczy - Oddział w Piaskach. Pani wicedyrektor Justyna Konieczna pogratulowała wszystkim członkom SKO oraz życzyła dalszego owocnego oszczędzania w kolejnym roku szkolnym.

Opiekunowie SKO życzą słonecznych, pełnych wrażeń wakacji!

Wizyta w banku

14 czerwca klasa 2a wybrała się ze szkolnym opiekunem SKO na wycieczkę do Banku Spółdzielczego w Piaskach. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat funkcjonowania banku, pracy kasjerów, doradców finansowych i kierownika oddziału. Przeprowadzono ciekawą rozmowę na temat celu oszczędzania, zabezpieczania pieniędzy i ich przeliczania. Uczniowie otrzymali drobne pamiątki oraz słodkości.

Turniej Dynamic Cup w Mosinie

11 czerwca w Mosinie odbył się turniej Dynamic Cup, podczas którego wspaniale zaprezentowało się troje karateków z Piasków. Był to dla nich zarazem ostatni start w kończącym się sezonie.
Sukcesy medalowe w Dynamic Cup:
kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 12-13 lat – 2 miejsce Sara Glinka
kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 12-13 lat – 3 miejsce Jagoda Mazurek
kata indywidualne żółte pasy chłopcy 12-13 lat - 2 m Tomasz Marcinkowski
kata drużynowe 12-13 lat - 3 m Glinka Sara, Jagoda Mazurek z koleżanką Mią Palmączyńską
Po bardzo udanym roku czas na wakacje i sierpniowy obóz w Mikoszewie nad Bałtykiem.

tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl