Font Size

Cpanel

„Myślę, więc nie śmiecę”

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji Sprzątanie Świata. Porządkowali przede wszystkim leżące w pobliżu szkoły tereny leśne. Niestety, nasze środowisko naturalne cały czas jest bardzo zaśmiecone, o czym świadczą zebrane w workach śmieci.

Hasło tegorocznej akcji „Myślę, więc nie śmiecę” ma wszystkim przypomnieć, że chodzi o to, by nie śmiecić i poprawnie segregować odpady.

„Myślę, więc nie śmiecę”

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji Sprzątanie Świata. Porządkowali przede wszystkim leżące w pobliżu szkoły tereny leśne. Niestety, nasze środowisko naturalne cały czas jest bardzo zaśmiecone, o czym świadczą zebrane w workach śmieci.

Hasło tegorocznej akcji „Myślę, więc nie śmiecę” ma wszystkim przypomnieć, że chodzi o to, by nie śmiecić i poprawnie segregować odpady.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home 2021_2022 „Myślę, więc nie śmiecę”