Pierwsze sukcesy Szkolnego Koła Wolontariatu

Wrzesień okazał się czasem intensywnej pracy dla członków Szkolnego Koła Wolontariatu.

Już pierwszego dnia tego miesiąca rozpoczęli akcję „5 dla Zuzi” – zebrali 1637,99 zł. Kolejnym działaniem było „Szafowanie dla Zuzi”. Udało się zgromadzić tyle rzeczy przyniesionych przez uczniów i pracowników szkoły, że zapełniły one cały bus. Największym sukcesem okazał się kiermasz dla Zuzi. Wolontariusze zebrali aż 5046,60 zł !

W tym samym czasie prowadzona była akcja „Okulary dla Afryki” - zgromadzono 299 par okularów.

Ponadto wolontariusze w pierwszy i ostatni piątek miesiąca pełnili dyżur w bibliotece parafialnej.

Ostatnim działaniem w pierwszym miesiącu roku szkolnego było wykonanie i przekazanie pacjentom Marysina „upominków” z okazji święta Aniołów Stróżów.

Wolontariusze dziękują wszystkim osobom, które zaangażowały się w ich akcje i przyczyniły do osiągnięcia wspaniałych wyników.

Jesteś tutaj: Home 2021_2022 Pierwsze sukcesy Szkolnego Koła Wolontariatu