Sukces karateków w Silver Cup

Ponad 300 zawodników z 28 klubów karate olimpijskiego WKF rywalizowało w pierwszym w historii Ogólnopolskim Turnieju Karate Silver Cup Strzałkowo 2021. Zawodnicy z grupy Shodan odnieśli duży sukces, zdobywając 4 złote, 1 srebrny i 1 brązowy medal. Świadczy to o tym, że wszystkie Shodaniaki walczyły, zostawiając serce na tatami. Możemy być dumni z ich postawy i waleczności.

Wszyscy spisali się świetnie, a klasę pokazała Aleksandra Adamska, zdobywając 3 złote medale.

złoci medaliści:

kata druż. dziewcząt 9 lat i mł. 1 m (A. Adamska, A. Choma, M. Palmączyńska)

kata druż. dziewcząt 10-13 lat 1 m (A. Adamska, N. Adamska, M. Streubel)

kata druż. pierwszy krok 9 lat i st. 1 m (S. Glinka, T. Marcinkowski, E. Mujta)

kata ind. dziewcząt 8-9 lat 1 m Aleksandra Adamska

srebrni medaliści:

kata ind. pierwszy krok 10 lat i st. 2 m Sara Glinka

brązowi medaliści:

kata druż. chłopców 10-13 lat 3 m (Tomasz Marcinkowski z kolegami Filipem i Oskarem)

O medale w walkach repasażowych walczyli również w kata młodzików: 5 m Jagoda Mazurek, 7 m dziewcząt Natasza Adamska, w kumite juniorek 5 m zajęła Maria Jankowiak

Obóz letni i systematyczne treningi pokazują, że karate w Piaskach stale się rozwija.

Zapraszamy na treningi naszej grupy w Szkole Podstawowej w Piaskach we wtorki o 17:00 i piątki18:00.

Jesteś tutaj: Home 2021_2022 Sukces karateków w Silver Cup