Dzień Głośnego Czytana w Dolinie Muminków

Okazji do czytania dzieciom jest wiele. Jedną z nich jest z pewnością Dzień Głośnego Czytania. Stał się on pretekstem do zaproszenia dzieci do biblioteki szkolnej. Uczestnikami spotkania byli uczniowie klas pierwszych i drugich, którzy zostali zaproszeni do Doliny Muminków, by posłuchać opowieści o ich mieszkańcach. Pierwszakom czytała pani Anna Działdowska, która z ogromnym entuzjazmem opowiadała o bohaterach czytanych przez siebie opowiadań. Pani dyrektor Danuta Piasecka przybyła do biblioteki z tajemniczą torebką. Co się w niej znajdowało, wiedzą tylko uczniowie klasy 2c. Dzieciom z klasy 2a czytała pani wicedyrektor Justyna Konieczna, która podzieliła się z nimi wspomnieniami ze swego dzieciństwa.

Drugoklasiści wzięli też udział w zajęciach plastycznych.

Jesteś tutaj: Home 2021_2022 Dzień Głośnego Czytana w Dolinie Muminków