Font Size

Cpanel

Zajęcia kreatywne w świetlicy

 

20 października klasy 3b i 3c uczestniczyły w warsztatach kreatywnych w świetlicy. Dzieci miały do wykonania ramkę na zdjęcia. Używały do tego szpatułek laryngologicznych (drewniane patyczki) oraz kolorowych włóczek. Uczniowie pokazali swój kunszt i wykonali profesjonalne prace, przy okazji ćwicząc umiejętność precyzji i dokładności. Efekt końcowy był zachwycający Dzięki pomysłom udało im się stworzyć kolorowe i przepiękne ozdoby, które zapewne zawisną na ścianach w pokojach małych artystów.

Dziękujemy za udział w zajęciach!  

 


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home 2021_2022 Zajęcia kreatywne w świetlicy