Font Size

Cpanel

Niezwykła lekcja przyrody

 

25 października uczniowie z klas 2a i 2c uczestniczyli w niezwykłej lekcji przyrody. Udali się do Nadleśnictwa w Piaskach. Na początek odbyli godzinny spacer po ścieżce edukacyjnej. Poznali warstwy lasu, jego mieszkańców oraz zasady zachowania się w lesie. Uczniowie dowiedzieli się, jakie drzewa w nim rosną, co im zagraża i jak je rozpoznać. Mieli też okazję dokonać ich pomiarów. Otrzymali zadanie - odnaleźć skarby jesieni. Następnie uczniowie udali się do izby edukacyjnej, gdzie podziwiali eksponaty zwierząt żyjących w polskich lasach.

 


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home 2021_2022 Niezwykła lekcja przyrody