Font Size

Cpanel

Bal karnawałowy pod hasłem „Pokaz mody ekologicznej”

 

W ramach realizacji programu „Z ekologią na Ty”, 14 stycznia w klasie 2c, odbył się bal karnawałowy pod hasłem „Pokaz mody ekologicznej ”.  Celem było propagowanie ekologicznego stylu życia, zachęcanie do przetwarzania surowców wtórnych oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i kreatywności uczniów.  
Zadaniem dzieci było wykonanie strojów z materiałów wtórnych, a następnie zaprezentowanie się w nich podczas klasowego pokazu mody recyklingowej. Na pokazie można było zobaczyć ekologiczny strój robota, żołnierza, rycerza, Batmana, wieczorowo-wizytowy, codzienny itp. Ciekawymi dodatkami były nakrycia głowy i biżuteria z surowców wtórnych. Uśmiechom na twarzach małych modeli i modelek nie było końca.  
Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie w rytm tanecznej muzyki. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach m. in. w konkurencji par z balonem, tańcu na gazetach czy zabawie z krzesełkami.
Atmosfera na balu sprzyjała zabawie. Było miło, radośnie i ekologicznie.

 


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home 2021_2022 Bal karnawałowy pod hasłem „Pokaz mody ekologicznej”