Font Size

Cpanel

Przegląd Umiejętności i Uzdolnień

 

W naszej szkole odbył się coroczny Przegląd Umiejętności i Uzdolnień dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Uczniowie wykazali się wiedzą kulinarną – było obieranie jabłka, doświadczanie nowych smaków, dzielenie grochu i przygotowywanie stołu na niedzielny obiad. Podczas tego przeglądu uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności pokazujących samodzielność i umiejętność współpracy. Konkurencjom towarzyszyła miła, wesoła atmosfera, która sprzyjała dzieleniu się wiedzą i nawiązywaniu przyjaźni.

 


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home 2021_2022 Przegląd Umiejętności i Uzdolnień