Font Size

Cpanel

„Co wiem o łowiectwie”

5 czerwca, w Światowym Dniu Ochrony Środowiska, uczniowie naszej szkoły z sukcesami wzięli udział w konkursie przyrodniczym, który zorganizowało Wielkopolskie Stowarzyszenie Przyrodnicze „BOREK". Uczniowie otrzymali do rozwiązania test, który sprawdzał wiedzę o tematyce łowieckiej. Finał XII edycji konkursu „Co wiem o łowiectwie" wygrała Amelia Szafraniak z klasy 6 c, która w kategorii klas IV – VI zajęła pierwsze miejsce. Warto dodać, że Amelia po raz drugi jest laureatką tego konkursu. Natomiast w kategorii klas I – III po raz pierwszy startowali uczniowie z klas drugich naszej szkoły. Był to udany debiut, ponieważ Dawid Kraszewski z klasy 2 c zajął trzecie miejsce. Tuż za nim, na miejscu czwartym, uplasowała się Jagoda Horała również z klasy 2c.
Wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2018/2019 2018_2019 „Co wiem o łowiectwie”