NIE TYLKO ZIEMIA SIĘ RUSZA

Dzień Patrona w naszej szkole jest piękną tradycją, która łączy całą społeczność szkolną. Oprócz części artystycznej, obchodom Dnia Patrona - Mikołaja Kopernika, który wstrzymał Słońce, a ruszył Ziemię towarzyszyły imprezy o charakterze sportowym. W tym dniu uczniowie II i III etapu edukacyjnego postanowili udowodnić, że nie tylko Ziemia się rusza ale także wychowankowie piaskowskiej szkoły. Podczas zmagań sportowych reprezentacje klas rywalizowały w takich dyscyplinach jak: piłka ręczna, koszykówka, siatkówka. Najmłodsi, czyli klasy czwarte, walczyli o zwycięstwo w dwa ognie. Odbył się również Finał Pucharu Ligi w halowej piłce nożnej chłopców z gimnazjum. Podczas przerw między meczami uczniowie wspólnie uczyli się układów tanecznych.

Jesteś tutaj: Home