VI TURNIEJ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA

WYNIKI VI TURNIEJU IM.M.KOPERNIKA PATRONA ZESPOŁU SZKÓŁ W PIASKACH

W VI Turnieju im.Mikołaja Kopernika dla szkół gimnazjalnych rywalizowały drużyny z Gimnazjum z Bodzewa, Gimnzajum z Szelejewa i gospodarze z Piasków. Zawody odbywały się na boisku orlika, drużyny grały mecze 2x 12minut każdy z każdym. Organizatorem turnieju był UKS "SATURN" Piaski oraz nauczyciel wychowania fizycznego p.Dariusz Dolata. Po zakończonym turnieju nagrody i słodycze drożynom wręczyła p. dyrektor Henryka Jurkowska-Klupś.

WYNIKI MECZÓW:

PIASKI 5:O SZELEJEWO

BODZEWO 3:0 SZELEJEWO

PIASKI 1:2 BODZEWO

I miejsce Gimnazjum Bodzewo

II miejsce Gimnazjum Piaski

III miejsce Gimnazjum Szelejewo


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Wydarzenia VI TURNIEJ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA