UKS "SATURN" Piaski

Pozytywne rozpatrzenie wniosku UKS "SATURN"

Oferta na realizacje zadania publicznego złożona przez UKS "SATURN" w Gminie Piaski została rozpatrzona pozytywnie.
Dzięki temu w roku 2012r Saturn uzyskał finansowe wsparcie Gminy Piaski na realizację zadania publicznego "Ruch i zdrowie przez cały rok." Dotacja w kwocie 8000zł przeznaczona będzie na realizację zajęć sportowo-rekreacyjnych, zakup sprzętu sportowego oraz nagród.Umożliwi ona uczniom szkoły w Piaskach rozwijanie swoich pasji sportowych, spędzanie czasu wolnego w sposób aktywny i zdrowy. Dzieci i młodzież będą mogli uczestniczyć w zajęciach z piłki siatkowej, piłki koszykowej i ręcznej. Chłopcy z podstawówki i gimnazjum będą mogli zgłosić swoje klasy do udziału w halowych ligach piłki nożnej.

Jesteś tutaj: Home Wydarzenia UKS "SATURN" Piaski