Font Size

Cpanel

IX Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

IX Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Piaski Zenona Norman odbył się 17 grudnia 2012r.Turniej uroczyście otworzyła p.dyrektor H. Jurkowska-Klupś. Tym razem w zawodach brało udział aż sześć zespołów ze Szkoły Podstawowej z Bodzewa, Pogorzeli, Szelejewa, Starej Krobi, Wycisłowa oraz gospodarze z Piasków. Po losowaniu rywalizacja odbywała się w dwóch grupach systemem "każdy z każdym". Do walki o podium wyszły po dwie drużyny z grupy.  Z grupy A była to reprezentacja Pogorzeli i Piasków, z grupy B drużyna z Bodzewa i Wycisłowa. W finale zagrał zespół z Bodzewa który po zaciętej walce uległ gospodarzom z Piasków.

Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Błażej Danielczak, dla którego statuetkę ufundował p. Krzysztof Deutsch, a najlepszym bramkarzem został wybrany Michał Chmielarczyk. Obaj chłopcy reprezentowali drużynę gospodarzy. Miłą niespodziankę przygotował p. Krzysztof Nawrocik, który kapitanowi zwycięskiej drużyny wręczył symboliczny dyplom upoważniający do darmowego poczęstunku w pizzerii „Capri” w Piaskach. Słodki poczęstunek dla wszystkich drużyn ufundowała natomiast Rada Rodziców.

Organizatorem turnieju był UKS „Saturn” działający przy Zespole Szkół w Piaskach oraz nauczyciel wychowania fizycznego p. Tomasz Wierzchowski. Zawody współfinansowała Gmina Piaski.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Wydarzenia IX Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej