SZKOLNA LIGA SEZON 2009-10R

WYNIKI GIMNAZJUM

WYNIKI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ GIMNAZJUM W PIASKCH

 

I KOLEJKA
IIIA 2:7 ID
IIICD 2:4 IIC
IIIB 3:0 IID
IA 3:0 IIB walkower

II KOLEJKA
IIICD 1:1 IIIB
IA 1:3 ID
IIB 0:3 IID walkower
IIIA 1:5 IIC

III KOLEJKA
IIIA 0:16 IIIB
ID 1:1 IID
IA 4:2 IIC
IIIBC 3:0 IIB walkower

IV KOLEJKA
IIICD 5:2 ID
IID 1:2 IIC
IIIB 9:0 IA
IIIA 3:0 IIB walkower

V KOLEJKA
IIIA 5:2 IA
IIIB 3:1 IIC
IID 3:3 IIICD
ID 3:0 IIB walkower

VI KOLEJKA
IIIB 8:1 ID
IIIC 7:1 IA
IID 3:0 IIIA
IIC 3:0 IIB

VII KOLEJKA
IA 1:4 IID
ID 1:3 IIC
IIIA - IIIC
IIIB 3:0 IIB walkower  

SZKOLNA LIGA SEZON 2009/10R

WYNIKI SZKOŁA PODSTAWOWA

 
Do szkolnej ligi halowej piłki nożnej zgłosiły się następujące klasy:

IVA, IVB, IVC, VB, VIA, VIB.

Zespoły zagrają systemem "każdy z każdym", mecz i rewanż po 2x7minut.

Dodatkowo będzie prowadzona klasyfikacja na najlepszego strzelca ligi.


Wyniki I kolejki 26.XI.09r.
IVA 2:1 IVB
IVA- Tomasz Trąbała1, Tobiasz Szymczak1,
IVB-

IVB 0:4 VIA
VIA- Piotr Siepa2, Łukasz Nawrocki2,

IVC 0:3 VIB
VIB- Adrian Janowski2, Dawid Kajczyk1,


Wyniki II kolejki 03.XII.09r.
IVB 0:7VIB
VIB- Kuba Wojtyczka3, Mikołaj Wojtkowiak1, Adrian Janowski2,
gol samobójczy

IVC 2:0 VB
IVC- Błażej Danielczak2, gol samobójczy,

IVA 0:1 VIA
VIA- Piotr Siepa,

Wyniki III kolejki 10.XII.09r.
VIA 3:0 VB
VIA- Piotr Siepa3,

VIB 2:0 IVA
VIB- Adrian Janowski1, Dawid Kajczyk1,

IVB 1:2IVC
IVB- Piotr Majchrzak1,
IVC- Błażej Danielczak1, gol samobójczy,

 

VI MIKOŁAKJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

WYNIKI VI MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY PIASKI ZENONA NORMANA

WYNIKI VI MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR WÓJTA GMINY PIASKI ZENONA NORMANA.

7 XII 2009R ZESPÓŁ SZKÓŁ W PIASKACH.

Zaproszone drużyny: SPBodzewo, SP Szelejewo, SP Pogorzela i gospodarze SP Piaski.Zespoły grały systemem każdy z każdym 2x8 min.Turniej uroczyście otworzyła pani Dyrektor Aldona Grześkowiak. Organizatorem turnieju był UKS "SATURN" Piaski i nauczyciel wychowania fizycznego p.Tomasz Wierzchowski.
Po zaciętej walce do ostatniego meczu, ostatecznie wygrała drużyna z Pogorzeli, drugie miejsce dla Szelejewa, trzecie Piaski, czwarte Bodzewo.
W konkursie na najlepszego strzelca wygrał zawodnik z Szelejewa Krystian Banaszak, po dodatkowych rzutach karnych pokonał kolegę z Pogorzeli Błażeja Klause(w turnieju chłopacy zdobyli po trzy bramki).Puchary i pamiątkowe dyplomy wręczył Wójt Gminy Piaski p.Zenon Norman, statuetkę dla najlepszego strzelca Radny Powiatu Gostyńskiego p.Krzysztof Deutsch.

Drużyna gospodarzy zagrała w składzie:

Dawid Kajczyk, Kuba Wojtyczka, Mikołaj Wojtkowiak, Michał Nowakowaski, Tomek Stachowiak, Dawid Wojciechowski, Tobiasz Szymczak, Tomasz Trąbała, Gerard Larski, Błażej Danielczak.

 

Wyniki spotkań:

Pogorzela 3 - 0  Bodzewo
Szelejewo 1 - 1  Piaski
Bodzewo  1- 1    Szelejewo
Pogorzela 1 -0    Piaski
Piaski       3 - 0   Bodzewo
Pogorzela 3 - 1   Szelejewo

 

UKS "SATURN" bardzo dziękuję Radzie Rodziców za ufundowanie słodkiego upominku, Gminie Piaski za ufundowanie pucharów, Radnemu Gminy Piaski p.K. Deutsch za ufundowanie statuetki na najlepszego strzelca.  

NAJLEPSI SPORTOWCY W SZKOLE W ROKU 2008/09

Najlepsi sportowcy szkoły w Piaskach na pikniku w Centrum Sportowym Szewa.

Dnia 17 VI Centrum Sportowe SZEWA już drugi rok gościło najlepszych sportowców Zespołu Szkół w Piaskach. W imprezie wzięło udział ponad 60 uczniów którzy w minionym roku szkolnym zwyciężyli w klasyfikacji na najlepszego sportowca klasy. Opiekunowie zorganizowali dla uczestników wiele atrakcji w tym rozgrywki sportowe, grilla a także wręczyli pamiątkowe dyplomy. Do rywalizacji sportowej uczniowie przygotowani byli przez nauczycieli wychowania fizycznego w ramach działalności UKS SATURN, współfinansowanego ze środków Urzędu Gminy Piaski.

Organizatorzy konkursu dziękują Centrum Sportowemu SZEWA, Stowarzyszeniu SZEWA za nieodpłatne udostępnienie obiektu oraz Radzie Rodziców przy Zespole Szkół w Piaskch.

 

Nazwiska laureatów z poszczególnych klas w Szkole Podstawowej:

IVA- Katarzyna Krenz, Kacper Wojtyczka
IVB- Wiktoria Kajczyk, Krystian Tejchert
VA- Adrianna Ciesielska, Michał Nowakowski
VB- Paulina Wojtkowiak, Tomasz Stachowiak
VC- Zofia Łapawa, Adrian Leciejewski
VIA- Zuzanna Jankowiak, Dawid Kolan
VIB- Ewa Musielak, Robert Stachowiak
VIC- Katarzyna Konieczna, Dawid Sowiński
VID- Weronika Gorwa, Mateusz Dolatowski

 

Nazwiska laureatów z poszczególnych klas w Gimnazjum:

IA- Katarzyna Wujczak, Dawid Pawlicki
IB- Agnieszka Organistka, Mikołaj Grzempowski
IC- Karolina Jakubowska, Bartosz Paluszczak
ID- Julia Grzemska, Jakub Przybylak
IIA- Alicja Wojciechowska, Michał Woźny
IIB- Żaneta Kordus, Mikołaj Rolnik
IIC- Olga Bąk, Przemysław Wolny,
IID- Justyna Maciejewska, Mateusz Kołacki
IIIA- Emilia Nawrot, Wojciech Wujczak
IIIB- Hanna Szczęsna, Michał Mikołajski
IIIC- Paulina Kołacka, Mateusz Karolczak
IIID- Ewa Markowska, Dawid Nowacki
 
 

REGULAMIN WYBORU NAJLEPSZEGO SPORTOWCA

REGULAMIN WYBORU NAJLEPSZEGO SPORTOWCA W KLASIE


Uczniowie zdobywają za swoje osiągnięcia punkty:

1) wyrównanie rekordu szkoły +15 p.
2) pobicie rekordu szkoły +20 p.
3) udział w zawodach sportowych na szczeblu:
· szkolnym 5- 10 p.
· gminnym 10- 15 p.
· powiatowym 15- 20 p.
· rejonowym 20- 30 p.
· wojewódzkim 30- 40 p.

4) regularne noszenie stroju sportowego ( półrocze )
· do 1 braku 20 p.
· 2 braki 15 p.
· 3 braki 10 p.
· 4 braki 5 p.

5) udział w zajęciach UKS „SATURN” 10- 20 p.


6) udział w treningach i zajęciach sportowych organizowanych
     poza szkołą ( nauka pływania, piłka nożna, piłka siatkowa,
     tenis ziemny itd. ) 10- 20 p.

7) społeczne zaangażowanie w krzewienie kultury fizycznej
     ( np. naprawa i konserwacja sprzętu sportowego, wykonanie prostych przyborów w miarę zapotrzebowania,                               redagowanie gazetki szkolnej, pomoc w organizacji i przeprowadzeniu imprez sportowych, przygotowanie referatu)                   -  w  zależności od pomysłowości uczniów,  pod kontrolą nauczyciela- każdorazowo od 5- 15 p.

Warunkiem uzyskania tytułu najlepszego sportowca w klasie jest co najmniej poprawna ocena z zachowania.Punkty zdobyte w klasyfikacji na najlepszego sportowca nie wpływają na ocenę z zachowania.

PUCHAR LIGI SP PIASKI

WYNIKI PYCHARU LIGI SEZON 2008/09


WYNIKI SPOTKAŃ


VIC 3: 0 VA
VB 2: 1VIB
VIB 3: 0 VIC
VB 4: 0 VA
VIC 5:0 VB
VIB 3: 0 VA

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PUCHARU LIGI

SEZON 2008/09 

 I miejsce VIC  6pkt. strzelone8/stracone 3
II miejsce VIB 6pkt. strzelone7/stracone 2
III miejsce VB 6pkt. strzelone6/stracone 6
IV miejsce VA 0pkt. strzelone0/stracone 10

Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej SP Piaski

Klasyfikacja końcowa sezonu 2008/09


I miejsce VIB 18pkt. strzelone29/stracone 1
II miejsce VIC 12pkt. strzelone11/stracone 3
III miejsce VB 10pkt. strzelone9/stracone 5
IV miejsce VA 10pkt. strzelone8/stracone 9
V miejsce VIA 3pkt. strzelone10/stracone 15
VI miejsce IVA 3pkt. strzelone4/stracone 17
VII miejsce IVB 0pkt. strzelone0/stracone 30


Klasyfikacja końcowa strzelców-

 sezon 2008/09 

I- Dawid Sowiński 9 bramek
II- Arek Danielczak 7 bramek
II- Piotr Siepa 7 bramek
III- Robert Stachowiak 6 bramek
III- Adrian Janowski 6 bramek
IV- Dawid Kolan 4 bramki
IV- Marek Twardowski 4 bramki
V- Mateusz Wożniak 3 bramki
VI- Mikołaj Dolatowski 2 bramki
VI- Michał Nowakowski 2 bramki

V MIKOLAJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

V Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej
Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Piaski Zenona Normana
Piaski dnia 5.XII.2008r.
I miejsce Sp Piaski 10pkt bramki 6/1
II Sp Pogorzela 8 pkt bramki 6/1
III Sp Wycisłowo 7 pkt bramki 8/6
IV Sp Szelejewo 3 pkt 2/8
V Sp Bodzewo 0 pkt 2/8
WYNIKI MECZÓW:
Piaski2:1 Wycisłowo
Piaski 0:0 Pogorzela
Piaski 2:0 Bodzewo
Piaski2:0 Szelejewo
Wycisłowo 1:1 Pogorzela
Wycisłowo 4:2 Bodzewo
Wycisłowo 2:1 Szelejewo
Pogorzela 1:0 Bodzewo
Pogorzela 4:0 Szelejewo
Bodzewo 0:1 Szelejewo


Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik SP Piaski- Artur Zgoła.

Najlepszym strzelcem turnieju po dodatkowych rzutach karnych miedzy
zawodnikiem z Piasków Robertem Stachowiakiem a Szymonem Glapka z Wycisłowa został zawodnik Wycisłowa. W turnieju zdobyli po cztery bramki, rzuty karne egzekwowali do pierwszego niecelnego strzału.
Sponsorzy turnieju: Gmina Piaski, Radny Powiatu Gostyńskiego K.Deutsch,
Rada Rodziców, UKS "Saturn" przy Zespole Szkol w Piaskach.
Organizator turnieju: UKS "Saturn",
nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Wierzchowski.

Najlepsi sportowcy w Szkole Podstawowej w Piaskach

Wyniki konkursu na najlepszego sportowca w klasie i w szkole.

Najlepsi sportowcy w klasach w roku szkolnym 2007/08r

IMIĘ NAZWISKO KLASA
Adrianna Ciesielska
Wojtek Dolatowski IVA
Zofia Piasecka
Tomasz Stachowiak IVB
Kinga Zalewska
Adrian Leciejewski IVC
Zuzanna Jankowiak
Dawid Kolan VA
Ewa Musielak
Robert Stachowiak VB
Katarzyna Konieczna
Arkadiusz Danielczak VC
Weronika Gorwa
Mateusz Dolatowski VD
Julita Grzemska
Wojciech Borowczyk VIA
Katarzyna Wujczak
Bartosz Siepa VIB
Karolina Jankowska
Tomasz Walkowiak VIC

NAJLEPSI SPORTOWCY SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PIASKACH
W ROKU SZKOLNYM 2007/08

MIEJSCE DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
I Zofia Piasecka Mateusz Dolatowski
II Katarzyna Wujczak Mikołaj Szczeblewski
III Julia Grzemska Bartosz Siepa


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Wydarzenia