NAJLEPSI SPORTOWCY W SZKOLE W ROKU 2008/09

Najlepsi sportowcy szkoły w Piaskach na pikniku w Centrum Sportowym Szewa.

Dnia 17 VI Centrum Sportowe SZEWA już drugi rok gościło najlepszych sportowców Zespołu Szkół w Piaskach. W imprezie wzięło udział ponad 60 uczniów którzy w minionym roku szkolnym zwyciężyli w klasyfikacji na najlepszego sportowca klasy. Opiekunowie zorganizowali dla uczestników wiele atrakcji w tym rozgrywki sportowe, grilla a także wręczyli pamiątkowe dyplomy. Do rywalizacji sportowej uczniowie przygotowani byli przez nauczycieli wychowania fizycznego w ramach działalności UKS SATURN, współfinansowanego ze środków Urzędu Gminy Piaski.

Organizatorzy konkursu dziękują Centrum Sportowemu SZEWA, Stowarzyszeniu SZEWA za nieodpłatne udostępnienie obiektu oraz Radzie Rodziców przy Zespole Szkół w Piaskch.

 

Nazwiska laureatów z poszczególnych klas w Szkole Podstawowej:

IVA- Katarzyna Krenz, Kacper Wojtyczka
IVB- Wiktoria Kajczyk, Krystian Tejchert
VA- Adrianna Ciesielska, Michał Nowakowski
VB- Paulina Wojtkowiak, Tomasz Stachowiak
VC- Zofia Łapawa, Adrian Leciejewski
VIA- Zuzanna Jankowiak, Dawid Kolan
VIB- Ewa Musielak, Robert Stachowiak
VIC- Katarzyna Konieczna, Dawid Sowiński
VID- Weronika Gorwa, Mateusz Dolatowski

 

Nazwiska laureatów z poszczególnych klas w Gimnazjum:

IA- Katarzyna Wujczak, Dawid Pawlicki
IB- Agnieszka Organistka, Mikołaj Grzempowski
IC- Karolina Jakubowska, Bartosz Paluszczak
ID- Julia Grzemska, Jakub Przybylak
IIA- Alicja Wojciechowska, Michał Woźny
IIB- Żaneta Kordus, Mikołaj Rolnik
IIC- Olga Bąk, Przemysław Wolny,
IID- Justyna Maciejewska, Mateusz Kołacki
IIIA- Emilia Nawrot, Wojciech Wujczak
IIIB- Hanna Szczęsna, Michał Mikołajski
IIIC- Paulina Kołacka, Mateusz Karolczak
IIID- Ewa Markowska, Dawid Nowacki
 
 

REGULAMIN WYBORU NAJLEPSZEGO SPORTOWCA

REGULAMIN WYBORU NAJLEPSZEGO SPORTOWCA W KLASIE


Uczniowie zdobywają za swoje osiągnięcia punkty:

1) wyrównanie rekordu szkoły +15 p.
2) pobicie rekordu szkoły +20 p.
3) udział w zawodach sportowych na szczeblu:
· szkolnym 5- 10 p.
· gminnym 10- 15 p.
· powiatowym 15- 20 p.
· rejonowym 20- 30 p.
· wojewódzkim 30- 40 p.

4) regularne noszenie stroju sportowego ( półrocze )
· do 1 braku 20 p.
· 2 braki 15 p.
· 3 braki 10 p.
· 4 braki 5 p.

5) udział w zajęciach UKS „SATURN” 10- 20 p.


6) udział w treningach i zajęciach sportowych organizowanych
     poza szkołą ( nauka pływania, piłka nożna, piłka siatkowa,
     tenis ziemny itd. ) 10- 20 p.

7) społeczne zaangażowanie w krzewienie kultury fizycznej
     ( np. naprawa i konserwacja sprzętu sportowego, wykonanie prostych przyborów w miarę zapotrzebowania,                               redagowanie gazetki szkolnej, pomoc w organizacji i przeprowadzeniu imprez sportowych, przygotowanie referatu)                   -  w  zależności od pomysłowości uczniów,  pod kontrolą nauczyciela- każdorazowo od 5- 15 p.

Warunkiem uzyskania tytułu najlepszego sportowca w klasie jest co najmniej poprawna ocena z zachowania.Punkty zdobyte w klasyfikacji na najlepszego sportowca nie wpływają na ocenę z zachowania.

PUCHAR LIGI SP PIASKI

WYNIKI PYCHARU LIGI SEZON 2008/09


WYNIKI SPOTKAŃ


VIC 3: 0 VA
VB 2: 1VIB
VIB 3: 0 VIC
VB 4: 0 VA
VIC 5:0 VB
VIB 3: 0 VA

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PUCHARU LIGI

SEZON 2008/09 

 I miejsce VIC  6pkt. strzelone8/stracone 3
II miejsce VIB 6pkt. strzelone7/stracone 2
III miejsce VB 6pkt. strzelone6/stracone 6
IV miejsce VA 0pkt. strzelone0/stracone 10

Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej SP Piaski

Klasyfikacja końcowa sezonu 2008/09


I miejsce VIB 18pkt. strzelone29/stracone 1
II miejsce VIC 12pkt. strzelone11/stracone 3
III miejsce VB 10pkt. strzelone9/stracone 5
IV miejsce VA 10pkt. strzelone8/stracone 9
V miejsce VIA 3pkt. strzelone10/stracone 15
VI miejsce IVA 3pkt. strzelone4/stracone 17
VII miejsce IVB 0pkt. strzelone0/stracone 30


Klasyfikacja końcowa strzelców-

 sezon 2008/09 

I- Dawid Sowiński 9 bramek
II- Arek Danielczak 7 bramek
II- Piotr Siepa 7 bramek
III- Robert Stachowiak 6 bramek
III- Adrian Janowski 6 bramek
IV- Dawid Kolan 4 bramki
IV- Marek Twardowski 4 bramki
V- Mateusz Wożniak 3 bramki
VI- Mikołaj Dolatowski 2 bramki
VI- Michał Nowakowski 2 bramki

V MIKOLAJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

V Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej
Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Piaski Zenona Normana
Piaski dnia 5.XII.2008r.
I miejsce Sp Piaski 10pkt bramki 6/1
II Sp Pogorzela 8 pkt bramki 6/1
III Sp Wycisłowo 7 pkt bramki 8/6
IV Sp Szelejewo 3 pkt 2/8
V Sp Bodzewo 0 pkt 2/8
WYNIKI MECZÓW:
Piaski2:1 Wycisłowo
Piaski 0:0 Pogorzela
Piaski 2:0 Bodzewo
Piaski2:0 Szelejewo
Wycisłowo 1:1 Pogorzela
Wycisłowo 4:2 Bodzewo
Wycisłowo 2:1 Szelejewo
Pogorzela 1:0 Bodzewo
Pogorzela 4:0 Szelejewo
Bodzewo 0:1 Szelejewo


Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik SP Piaski- Artur Zgoła.

Najlepszym strzelcem turnieju po dodatkowych rzutach karnych miedzy
zawodnikiem z Piasków Robertem Stachowiakiem a Szymonem Glapka z Wycisłowa został zawodnik Wycisłowa. W turnieju zdobyli po cztery bramki, rzuty karne egzekwowali do pierwszego niecelnego strzału.
Sponsorzy turnieju: Gmina Piaski, Radny Powiatu Gostyńskiego K.Deutsch,
Rada Rodziców, UKS "Saturn" przy Zespole Szkol w Piaskach.
Organizator turnieju: UKS "Saturn",
nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Wierzchowski.

Najlepsi sportowcy w Szkole Podstawowej w Piaskach

Wyniki konkursu na najlepszego sportowca w klasie i w szkole.

Najlepsi sportowcy w klasach w roku szkolnym 2007/08r

IMIĘ NAZWISKO KLASA
Adrianna Ciesielska
Wojtek Dolatowski IVA
Zofia Piasecka
Tomasz Stachowiak IVB
Kinga Zalewska
Adrian Leciejewski IVC
Zuzanna Jankowiak
Dawid Kolan VA
Ewa Musielak
Robert Stachowiak VB
Katarzyna Konieczna
Arkadiusz Danielczak VC
Weronika Gorwa
Mateusz Dolatowski VD
Julita Grzemska
Wojciech Borowczyk VIA
Katarzyna Wujczak
Bartosz Siepa VIB
Karolina Jankowska
Tomasz Walkowiak VIC

NAJLEPSI SPORTOWCY SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PIASKACH
W ROKU SZKOLNYM 2007/08

MIEJSCE DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
I Zofia Piasecka Mateusz Dolatowski
II Katarzyna Wujczak Mikołaj Szczeblewski
III Julia Grzemska Bartosz Siepa

SZKOLNA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKOŁA PODSTAWOWA SEZON 2008/09

SZKOLNA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKOŁA PODSTAWOWA SEZON 2008/09

KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

Piotr Siepa 7 bramek
Robert Stachowiak 6
Adrian Janowski 6
Dawid Kolan 4
Marek Twardowski 4
Dominik Jakubowski 4
Dawid Sowiński 4
Mateusz Woźniak 3
Arek Danielczak 3

KLASYFIKACJA DRUŻYN KLASOWYCH:

VIB 15pkt. bramki 26/1 rozegrane mecze 5
VA 10pkt. bramki 8/9 rozegrane mecze 6
VIC 9pkt. bramki 8/3 rozegrane mecze 4
VB 7pkt. bramki 6/5 rozegrane mecze 5
VIA 3pkt. bramki10/12 rozegrane mecze 4
IVA 0pkt. bramki 1/12 rozegrane mecze 3
IVB 0pkt. bramki 0/17 rozegrane mecze 3

Wyniki szkolnej ligi halowej

KLASYFIKACJA KOŃCOWA W SZKOLNEJ LIDZE HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2007/08


MIEJSCE KLASA PUNKTY STRZELONE/STRACONE
I VIA 15 14/3
II VIC 14 22/8
III VB 10 9/4
IV VD 10 10/7
V VIB 8 16/8
VI VA 3 3/23
VII VC 1 4/19

KLASYFIKACJA KOŃCOWA STRZELCÓW LIGI W SEZONIE 2007/08


MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO STRZELONE BRAMKI
1 Tomek Walkowiak 14
2 Patryk Mazurek 11
3 Paweł Skowroński 7
3 Dawid Kolan 7
4 Adrian Janowski 6
4 Kamil Nowak 6
5 Łukasz Gorynia 5
6 Mikołaj Szczeblewski 4
6 Bartek Siepa 4
7 Wojtek Borowczyk 3
7 Arek Danielczak 3
7 Mateusz Dolatowski 3
7 Tomek Prymka 3
8 Adrian Olejniczak 2
8 Kamil Owczarczak 2
8 Siepa Piotr 2
9 Marek Twardowski 1
9 Kamil Przybylski 1
9 Bartek Paluszczak 1
9 Mateusz Szwałek 1


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Wydarzenia