Finał drużynowych biegów przełajowych

19 kwietnia odbył się Wielki Finał Województwa Wielkopolskiego XXV WIMS w drużynowych biegach przełajowych w kategoriach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady dziewcząt i chłopców. Stadion Miejski w Żerkowie gościł uczniów i uczennice z całej Wielkopolski. Nasze biegaczki rywalizowały na dystansach 800 i 1000 metrów. Dziewczęta oprócz dystansów musiały także zmierzyć się z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi: niską temperaturą, deszczem i gradem.

Reprezentacja dziewcząt młodszych w składzie: Adamska Aleksandra, Konieczna Anna, Konieczna Hanna, Konopka Maja, Przybył Zofia i Skrzypczak Gabriela zajęła znakomite VII miejsce w Wielkopolsce.

Natomiast reprezentacja dziewcząt starszych w składzie: Adamska Natasza, Bonawenturczyk Julia, Jędryczka Amelia, Kwiecińska Barbara, Marek Maja i Wojciechowska Julia zajęła XXVI miejsce.

Dziękujemy za pokazanie charakteru, ducha walki i emocje.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Finał drużynowych biegów przełajowych