Tydzień Ziemi w naszej szkole

Z okazji obchodów Tygodnia Ziemi odbył się konkurs „Drzewo, które widzę z mojego okna" przygotowany przez Samorząd Szkolny i szkolnego koordynatora działań ekologicznych - panią Elżbietę Bałagę. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie jak najciekawszej fotografii oddającej piękno drzew rosnących w sąsiedztwie ich domów. Należało też podać nazwę gatunkową sfotografowanego drzewa zarówno w języku polskim, jak i łacińskim. Z tą dodatkową trudnością większość uczestników konkursu poradziła sobie bardzo dobrze. Swoje prace przesłało organizatorom około 30 uczniów, a jury, w którego składzie znaleźli się eksperci - pan Andrzej Żołędziowski i pan Dariusz Dolata- nie miało łatwego zadania z wyborem tych najlepszych. Ostatecznie w kategorii klas I-III miejsce pierwsze zajęły Maja Zaremba oraz Natalia Góralska, drugie - Dawid Machowiak i Franciszek Dolatowski, a na trzecim miejscu uplasowali się Tomek Naskręt i Igor Florczak. W kategorii klas 4-8 wyróżnieni zostali: Jagoda Radio oraz Jan Dąbrowski. Gratulujemy.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Tydzień Ziemi w naszej szkole