Font Size

Cpanel

„Ślubuję na sztandar szkoły uczyć się pilnie i chętnie...”

27 października w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości, przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego i rodziców pięćdziesięcioro pierwszoklasistów złożyło uroczyste ślubowanie. Po wygłoszeniu przez dzieci przysięgi, Pani Dyrektor ogromnym ołówkiem pasowała na ucznia naszej szkoły każdego pierwszaka. Zanim jednak dawne przedszkolaki zostały przyjęte w poczet uczniów, musiały wykazać się wiedzą i umiejętnościami zdobytymi w pierwszych miesiącach nauki. Poszczególne klasy prezentowały wiersze, piosenki oraz krótkie inscenizacje na temat ojczyzny, bezpieczeństwa drogowego i zasad szkolnego savoir- vivre.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2017/2018 2017_2018 „Ślubuję na sztandar szkoły uczyć się pilnie i chętnie...”