Font Size

Cpanel

Kulinarne potyczki

19 października uczennice naszej szkoły wzięły udział w IV edycji konkursu kulinarnego „Pogorzelski Mastecheff". Tegoroczne zmagania miały charakter warsztatów kulinarnych. Na konkurs przybyło osiem drużyn z powiatu gostyńskiego i okolic. Zespoły losowały przepisy, wg których miały przygotować danie główne, przystawkę i deser. Dla utrudnienia przepisy nie zawierały proporcji składników. Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Szczepaniak, Joanna Janowska i Dominika Krzyżostaniak. Jury oceniając uczestników, brało pod uwagę smak przyrządzonych potraw oraz estetykę i kompozycję finalną stołu. Dodatkowym jurorem był uczeń naszej szkoły, uczestnik telewizyjnego konkursu kulinarnego Masterchef Junior - Mateusz Biernat z klasy 4b. Dziewczyny dzielnie pracowały, smacznie wykonały wylosowane przez siebie dania i otrzymały wyróżnienie. Gratulujemy!!!


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2017/2018 2017_2018 Kulinarne potyczki