Font Size

Cpanel

Dzień Głośnego Czytana w Dolinie Muminków

 

Okazji do czytania dzieciom jest wiele. Jedną z nich jest z pewnością Dzień Głośnego Czytania. Stał się on pretekstem do zaproszenia dzieci do biblioteki szkolnej. Uczestnikami spotkania byli uczniowie klas pierwszych i drugich, którzy zostali zaproszeni do Doliny Muminków, by posłuchać opowieści o ich mieszkańcach. Pierwszakom czytała pani Anna Działdowska, która z ogromnym entuzjazmem opowiadała o bohaterach czytanych przez siebie opowiadań. Pani dyrektor Danuta Piasecka przybyła do biblioteki z tajemniczą torebką. Co się w niej znajdowało, wiedzą tylko uczniowie klasy 2c. Dzieciom z klasy 2a czytała pani wicedyrektor Justyna Konieczna, która podzieliła się z nimi wspomnieniami ze swego dzieciństwa.

Drugoklasiści wzięli też udział w zajęciach plastycznych.

 


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2021/2022 2021_2022 Dzień Głośnego Czytana w Dolinie Muminków