Font Size

Cpanel

Czytelnia pod sosnami

 

Jak zachęcić dzieci do czytania książek? Pokazać im, że czytanie może być przyjemnością! W piątek 20 maja była piękna, słoneczna pogoda. Majowe słońce zachęcało do relaksu na świeżym powietrzu. Dlatego też biblioteka szkolna we współpracy z Małym Samorządem Uczniowskim otworzyła dla klas 1-3 „Czytelnię pod sosnami”. Koce, poduchy i leżaki rozłożone na trawniku przy szkolnym boisku zachęcały do relaksu z książką. Czytelnia cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dzieci bardzo chętnie czytały książki i uczestniczyły w konkursie czytelniczym. Pytania dotyczące treści lektur nie sprawiły małym czytelnikom trudności.

 


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2021/2022 2021_2022 Czytelnia pod sosnami